0 грн.
Зробити замовлення" />
У статті досліджується унікальний зв’язок між джазом і географією. Джаз, народжений у США, поширився світом, ставши відображенням культурного розмаїття планети. Автор розповідає про географічні особливості джазу, вплив регіонів на його стилі та розви..
Потрібен якісний глобус для навчання, декору чи особливого подарунка? Глобуси від "Технодидактика" — це оптимальний вибір для поціновувачів якості, точності та сучасного стилю. Наші глобуси українською мовою підходять навіть для найвибагливіших і доп..
Глобуси Tecnodidattica поєднують в собі італійську якість, точність картографічних даних і сучасні інноваційні технології. Бренд, відомий своєю багаторічною історією та репутацією на ринку, пропонує глобуси, виготовлені з екологічних і довговічних ма..
Пояснюється адміністративно-територіальна реформа 2020 року, яка скоротила кількість районів в Україні з 490 до 136. Описано цілі реформи, переваги, новий поділ областей, та виклики, з якими зіткнулись громади...
Глобус - неповторний засіб для сприяння освоєння світу дитиною, варіюючись від обертаючихся до левітуючих та рельєфних моделей. Термін "глобус" виник від латинського "сфера" століття тому, коли людство шукало своє місце в космосі. Навіть із технічним..
Стаття розповідає про цікаві факти і поширені хибні уявлення, пов’язані з історією та розвитком географічних глобусів. Від першого глобуса Мартіна Бехайма, на якому ще не було Америки, до сучасних інтерактивних моделей — глобуси пройшли довгий шлях з..
Запровадження ігрових технологій у навчання географії сприятиме досягненню значних успіхів у навчанні, підвищенню ефективності засвоєння географічних знань, розширенню світогляду учнів, набуттю ними комунікативних навичок, розвитку уваги, кмітливості..
Використання глобуса в навчальному процесі має ряд переваг перед іншими засобами навчання. Глобус показує кулястість Землі, зміни рельєфу, розташування материків і океанів у їх справжніх пропорціях. ..
У тексті розглядаються проблеми, пов'язані з формуванням картографічної грамотності в учнів середньої школи на уроках географії через введення картографічних понять. Проведено детальний аналіз методики використання картографічних матеріалів у навчанн..
Стаття обговорює значення використання карт на уроках географії України. Вона підкреслює, що використання карт допомагає учням не лише краще засвоювати матеріал, а й розвивати аналітичні та критичні навички. Карти сприяють формуванню повної науково-г..
Просторова компетентність означає здатність розуміти необмежений простір на науковому рівні, розвивати картографічні уміння та навички, а також готовність творчо та відповідально застосовувати знання у реальному житті. Засвоєння просторових здібносте..
Картографічно репрезентованим може бути будь-яке явище, що локалізоване у фізичному просторі і має визначені координати. Оскільки мова у своєму реальному функціонуванні обслуговує не абстрактне суспільство (етнос, націю), а конкретні мікросоціуми, мі..
Винахід глобуса - одне з найбільших географічних відкриттів. За його допомогою легше запам'ятовуються розташування материків і океанів, островів і морів, тропічних лісів і крижаних пустель. Цей предмет, створювався і вдосконалювався багатьма вченими ..
Географічний атлас - систематизоване зібрання карт, що виконане за загальною програмою, як єдиний цілісний твір. В атласі карти тематично поєднані між собою, взаємно узгоджені й доповнюють одна одну. Для атласів характерним є один набір проекцій та ..
Вважається, що перший глобус придумав давньогрецький філософ Кратес Малоський, який намалював карту на кулі. У той час багато вчених припускали, що земля кругла, але, звичайно, карта на кулі була неточною. Назва походить від латинського слова, що озн..
Пошуки скарбів, ніби-то захованих запорожцями, здавна велись у степах Південної України. Вперше згадку про них зустрічаємо у книзі Г.Л. де Боплана, який у 1630–1640-х роках занотував: “кожен козак має окрему схованку, бо, захопивши здобич у турків..
Француз Ґійом Левассер де Боплан, військовий інженер, архітектор і картограф, який17 років (1630–1647) жив в Україні, перебуваючи на службі в армії польського короля, залишив нам скарб, який і донині не втратив своєї вартості. Це його твори – “Опис У..
Стаття розглядає географічний аспект виноробства в різних частинах світу. Вона акцентує увагу на регіонах, де вирощують виноград і виробляють вино, і розглядає їхні особливості та видатні сорти вин. Стаття розповідає про виноробство в Європі, Україні..
Дослідження географічного виміру арабо-ізраїльського конфлікту: акцент на територіальних суперечках і розподілі ресурсів...
Світова картографія (насамперед це стосується країн, які мають давні та стійкі традиції картовидання), завжди брала безпосередню участь у популяризації історичних знань. Лаконічність та виразність картографічної мови дозволяє читачеві легко сприймати..
Збірка картографічних видань Львівської наукової бібліотеки ім. В. Стефаника НАН України унікальна за своїм змістом. Сформована з картографічних колекцій багатьох львівських книгозбірень та приватних бібліотек, на сьогоднішній день вона налічує близь..